אודותינו

Cann Credit היא קרן השקעות פרטית המציעה אפיקי אשראי חוץ-בנקאיים והשקעות בחברות סטארט-אפ הפועלות בתחום הקנאביס הרפואי בארץ ובעולם וכן לחקלאים וחוות גידול מגדלי קנאביס.

 

תחום הקנאביס הרפואי הולך ותופס תאוצה לאור הסגולות הרפואיות של הצמח ומסייע כבר למיליוני אנשים בעולם במגוון רחב של מחלות ובעיות רפואיות. עם זאת, חברות הסטארט-אפ מתמודדות עם אתגרים לא פשוטים של תהליכי פיתוח ארוכים לצד שלבי רגולציה ממושכים. כל זאת מחייבים משאבים כספיים ויכולות פיננסיות שיאפשרו את אורך הנשימה הנדרש עד ליציאת הפתרון לשוק ויצירת הכנסות.

Cann Credit נועד לתת לכך מענה.

החברה הוקמה על ידי משה הבא, ששימש בתפקידים בכירים בשוק ההון ובמגזר הציבורי, הכוללים יו"ר החברות בזק, בזק בינלאומי ופלאפון, יו"ר קרן ההשקעות אפסילון יו"ר קרן מקפת וחבר דיר' בחברת הביטוח מגדל.

 

החברה משלבת בין מנהלים בכירים ובעלי ניסיון רב בגופים פיננסיים מוסדיים בשוק ההון והובלת תהליכים מורכבים בתחום, לצד אנשי מקצוע בתחומי הקנאביס הרפואי, הטכנולוגי, החקלאי והמדעי. יחד, כצוות Cann Credit אנו מציעים תמהיל המשלב ידע מקצועי יחד עם יכולות פיננסיות המאפשרות להזניק את חברות הפורטפוליו שלנו קדימה להשגת היעדים שלה.

אנו מציעים מגוון אפשרויות לקבלת אשראי בתנאים נוחים לצד אפיקי השקעה מגוונים באמצעות הון עצמי של החברה.